2 هزار خانوار مددجوی بهزیستی کردستان سبد کالا می گیرند

صباح قریشی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در ماه مبارک رمضان، حدود سه میلیارد ریال مواد غذایی به صورت سبد کالا در بین مددجویان توزیع می شود.
وی با بیان اینکه میانگین ارزش هر سبد کالایی یک میلیون و 500 هزار تا 2 میلیون ریال است، افزود: این سبدهای کالایی شامل اقلام خوراکی چون برنج، روغن، حبوبات، گوشت و مرغ منجمد است که در بین خانوارهای مددجو توزیع خواهد شد.
مدیرکل بهزیستی کردستان تاکید کرد: توزیع سبدهای کالایی در میان خانوارها براساس حجم نیاز و همچنین جمعیت آنان است و احتمال دارد تعدادی از خانواده ها 2 سبد کالایی در 2 نوبت دریافت کنند.
قریشی حمایت غذایی از خانوارهای مددجو و معلول در ماه رمضان را از اهداف طرح توزیع سبدهای کالایی اعلام کرد و یادآور شد: علاوه بر این میزان سبد کالایی از سوی بهزیستی، موسسات خیریه نیز در این ماه از طریق مختلف نیازمندان استان را مورد حمایت قرار می دهند.
کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان نیز در دهه اول ماه مبارک رمضان 2 میلیارد ریال مواد غذایی را به صورت سبد کالا در بین مددجویان زیر پوشش این نهاد و نیازمندان استان توزیع می کند.
110 هزار مددجو در استان کردستان از خدمات سازمان بهزیستی بهره مند هستند و این میزان حدود هفت درصد جمعیت استان را شامل می شود.
7348/9102

انتهای پیام /*


اجتماعي


مددجويان


بهزيستي


سبد كالا

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *