کلیات لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان تصویب شد

به گزارش ایرنا، احمد همتی در تشریح دستور کار امروز- یکشنبه- کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از بررسی طرح ساماندهی اهداء در مراکز درمان ناباروری در نشست امروز خبر داد و افزود: این طرح حاوی مسائل پیچیده حقوقی، فقهی و علمی است که باید رعایت شوند.
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز کمیسیون، کارشناسان و مسئولانی از حوزه علمیه، موسسه رویان و وزارت بهداشت نسبت به بررسی جزئیات این طرح اقدام کردند.
همتی با بیان این مطلب اضافه کرد: البته بخشی از این طرح بررسی و تصویب و اغلب بخش های آن با رعایت تمامی جوانب باید مورد بررسی دقیق قرار گیرند.
نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری بررسی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در نشست امروز این کمیسیون بیان کرد: این لایحه در کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی بررسی و کلیات آن تصویب شد.
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از بررسی اولویت های کمیسیون بهداشت در سال 97 خبر داد و گفت: مقرر شد نظارت و اجرای تمامی مصوبات حوزه سلامت توسط کمیسیون پیگیری شود و بر همین اساس جلسات متوالی و مکرری را با حضور مسئولان مربوطه و ذیربط خواهیم داشت که تمامی مصوباتی که باید اجرایی شوند مورد بررسی و نظارت کامل قرار خواهند گرفت.
نماینده مردم سمنان در مجلس دهم، با یادآوری انتخاب و معرفی آقایان امینی فرد، قربانی، ترکی، حمزه، جمالی، خالقی، بنیادی و نیکفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح یک فوریتی استفساریه تبصره (1) ماده (13) قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات ادامه داد: همچنین مرتضی خاتمی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود نیز جهت عضویب در کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری توسط نمایندگان انتخاب و معرفی شد.
به گزارش خانه ملت، سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دوره آزمایشی این قانون به اتمام رسیده است و باید دائمی شدن آن برای تامین منافع تمامی اقشار پیگیری شود.
سیام*3061*1449

انتهای پیام /*


سیاسی


مجلس


همتی


تصویب لایحه

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *