فعالیت یک آموزشگاه کودک در بجنورد متوقف شد

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار از علت توقف فعالیت این آموزشگاه اظهار بی اطلاعی کرد اما، گفت: از دادستانی پی گیریم موضوع هستیم.
اسماعیل قربانی با بیان اینکه توفف فعالیت آن توسط دادستانی انجام شده است، افزود: مهدکودکی که رسانه ها در فضای مجازی در مورد آن صحبت کرده اند، آموزشگاه بوده است و از کلمه مهد هیچ نهاد دیگری به جز بهزیستی حق استفاده ندارد.
وی افزود: تمام مهدهای کودک دارای مجوز از بهزیستی مجهز به دوربین مدار بسته و تحت نظارت کامل هستند و قوانین و ضوابط در مورد آن ها به طور کامل اجرا می شود.
وی از بازدید های مستمر ماهانه از این مراکز خبر داد و اظهار داشت: 240 مهد کودک در خراسان شمالی با مجوز بهزیستی فعالیت می کنند.
در چند روز گذشته تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که آب بازی چند کودک زیر 7 سال را در یک حوضچه که مربوط به یکی از آموزشگاه های هنری آزاد بود نشان می داد و این تصاویر جنجال برانگیز سبب اعتراض برخی افراد از جمله امام جمعه بجنورد شد.
در همین مورد معاون امور هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به حاشیه‌سازی‌های آموزشگاه آزاد تجسمی بجنورد که این تصاویر مربوط به آن بود، گفت: دستور توقف فعالیت آموزشگاه آزاد تجسمی حاشیه‌ساز بجنورد تا اطلاع ثانوی صادر شده است.
ب/ 6042

انتهای پیام /*


اجتماعي


مهد كودك


بهزيستي


خراسان شمالي

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *