خیرین اندیمشک سه میلیارد ریال به طرح اکرام کمک کردند

احمد منصوری نیا پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در طرح اکرام و محسنین ،خیرین و حامیان ماهیانه به ایتام و محسنین کمک مالی می کنند.
وی با بیان اینکه در شهرستان اندیمشک 332 نفر یتیم دارای حامی و 212 نفر محسنین دارای حامی وجود دارد گفت: برای تغذیه کوکان زیر 6 سال زیر پوشش این کمیته یک میلیارد و 887 میلیون ریال طی یکسال اخیر هزینه شده است.
منصوری نیا افزود:برای کمک به دانش آموزان در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز طی یکسال اخیر خدمات زیادی ارائه شده است و 927 دانش آموز و 128 دانشجو از مزایای طرح های مربوطه بهره مند شدند.
وی گفت:585 دانش آموز زیر پوشش از اردوهای سراسری و منطقه ای نهاد کمیته امداد شهرستان استفاده کردند ضمن اینکه برنامه های متنوع فرهنگی برای دانش آموزان اجرا شده است.
منصوری نیا بیان کرد:در مجموع بالغ بر چهار میلیارد و 199 میلیون ریال به منظور ارائه خدمات مشاوره، تامین شهریه و سایر هزینه های دانش آموزی از سوی کمیته امداد اندیمشک پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی اندیمشک (ره) با تاکید بر توانمند سازی مددجویان و تلاش برای تحقق طرح های اشتغالزا در این مجموعه گفت:45 مورد وام از محل صندوق اشتغال نیازمندان و 319 مورد وام از محل تسهیلات بانکی پرداخت شده ضمن اینکه یک هزار و 685 نفر در طرح های اشتغال و خودکفایی مورد حمایت قرار گرفتند.
وی همچنین تعداد وام های ضروری پرداختی به مددجویان زیر پوشش در اندیمشک را 385 مورد عنوان کرد و گفت:435 مورد آموزش فنی و حرفه ای نیز به منظور توانمند سازی مددجویان انجام شده است.
منصوری گفت:بالغ بر چهار میلیارد و 242 میلیون ریال برای تعمیر ، بازسازی ،مقاوم سازی و احداث مسکن مددجویان کمیته امداد در اندیمشک هزینه شده است.
کمیته امداد امام خمینی (ره) اندیمشک بیش از سه هزار و 500 خانوار زیر پوشش دارد.
7281/6068

انتهای پیام /*


اجتماعي


خانواده


كميته امداد


انديمشك

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *